RACUNARI

forum opcenito o racunarima

HomeKako koristiti ovaj Forum?TražiLista članovaGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

Pentium ili AMD

Go down 
AutorPoruka
yaya
Malac
Malac

Broj komentara : 33
Mjesto : Zagreb

KomentarNaslov komentara: Pentium ili AMD   Wed Oct 29, 2008 3:43 pm

ha sta kazete na ovu diskusiju..inace ja imam AMD Athlon i jako sam zadovoljna njime, nikad nisam imala Pentiuma..
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Moke
Admin
Admin

Broj komentara : 126
Mjesto : Sarajevo

KomentarNaslov komentara: Re: Pentium ili AMD   Wed Oct 29, 2008 9:58 pm

U koliko se zelis igrati preporucujem Intel Pentium, u koliko se bavis obradom fotki ili videom (Photoshop, Edius, Pinnacle, AfterEfects) uzmi si Intel Pentium jer su ti programi optimizirani za rad i osjetit ces znantno ubrzanje.
AMD malo kaska za intelom, losija arhitektura procesora, Intel je za sada kickass... Imali su problema sa bugom u starim Phenomima , ali su imali patch koji je taj problem rijesi gasenjem odredjenih djelova procesora sto je rezultiralo slabijim performansama. To su sada malo popravili al jos ne stizu intela.
Cijene... AMD jest malo jeftiniji, ali je intel brzi...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Delegat
Senior
Senior

Broj komentara : 108
Mjesto : Huremusa

KomentarNaslov komentara: Re: Pentium ili AMD   Wed Oct 29, 2008 10:39 pm

Moke (citat):
U koliko se zelis igrati preporucujem Intel Pentium, u koliko se bavis obradom fotki ili videom (Photoshop, Edius, Pinnacle, AfterEfects) uzmi si Intel Pentium jer su ti programi optimizirani za rad i osjetit ces znantno ubrzanje.
AMD malo kaska za intelom, losija arhitektura procesora, Intel je za sada kickass... Imali su problema sa bugom u starim Phenomima , ali su imali patch koji je taj problem rijesi gasenjem odredjenih djelova procesora sto je rezultiralo slabijim performansama. To su sada malo popravili al jos ne stizu intela.
Cijene... AMD jest malo jeftiniji, ali je intel brzi...

slazem se
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Pentium ili AMD   

Na vrh Go down

Pentium ili AMD
Na vrh 
Stranica 1/1